POMAGAMY W KOLOROWANIU ŚWIATA MNIEJ SZKODLIWYMI METODAMI

Jesteśmy firmą niedużą mimo, że na potrzeby malarni proszkowych pracujemy już prawie trzydzieści lat. Takie było założenie. Skupić się na technice, a nie na wielkości biznesu. Jest już wystarczająca ilość numerów „ 1 ”,  liderów,   kluczowych dostawców oraz firm dostarczających wszystko dla „satysfakcji klienta”.  To chyba schorzenie każdej branży.

 Wypracowanie własnego stylu.
  Jeśli przejść się po malarniach proszkowych z urządzeniami takich firm jak MOGIELNICKI / MONKIEWICZ,  ZUGIL ,  ADAL, IDEAL – LINE, ECOLINE , TEPRON czy inne …MAL –e  lub  ROMER  (nie da się wymienić wszystkich – przepraszam), to po wyglądzie urządzeń możemy rozpoznać firmę produkującą.

Każda z firm ma swój techniczny „styl”. W technice tak jest. Istnieje wiele poprawnych, różniących się od siebie rozwiązań technicznych tego samego problemu. Technika jest balansem pomiędzy walorami urządzenia a jego ceną, jeśli podejść do zagadnienia uczciwie i nie sprzedawać atrapy urządzenia.

W efekcie końcowym powinno wszystkim chodzić o to samo – urządzenia mają dobrze działać przez długie lata.  Patrząc dookoła bywa z tym różnie.

Nasze założenia techniczne :

  • Trwałość urządzeń – żywotność – nasze piece osiągnęły 20 lat pracy bez konieczności napraw – poza wymianą łożysk w silnikach wentylatorów.
  • Mobilność – urządzenia malarni powinny być jak klocki  LEGO  ustawiane na płaskiej podłodze hali malarni bez żadnych zagłębień na myjki, wykopów itp. Zawsze można je przestawić, przenieść, dokupić następne, skonfigurować pod nowe potrzeby lub sprzedać z niewielkim spadkiem wartości  /  jak Toyotę / jeśli potrzebne będą większe.
  • Łatwość eksploatacji – Proste rozwiązania, czyli brak przerostu formy nad treścią. Minimum niezbędnej elektroniki. Tak jak w samochodach psuje się najczęściej. Należy pamiętać, że zadowolony z warunków pracownik malarni to czysty zysk.

Nasze założenia biznesowe:

  • najchętniej wykonujemy, obecnie najlepsze, piece dla malarni proszkowych małych i średnich firm polskich.  Ale niekoniecznie.

Oczywiście, po dokładnej analizie funkcji i potrzeb projektujemy i wykonujemy także kompletne malarnie proszkowe ręczne i zmechanizowane.
Budujemy także nietypowe urządzenia grzewcze, myjki i przenośniki, jak przekonacie nas Państwo, że warto (i nie chodzi tu tylko o pieniądze).
Taki mamy „styl” i z tego też powodu nie możemy być najtańsi jak kilka firm, ale też najdrożsi jak kilka firm.  Jesteśmy sobą.

Reszta w OFERCIE  i dalej na naszej stronie.

          Zapraszam – Jacek Zalewski